Ovladač zařízení přestal odpovídat

Dobrý den,chtěl bych od vás nějakou radu,páč sám si už nevím rady. Je to zhruba dva týdny,kdy mi po každý určitý minutě problikne černá obrazovka (cca na 5s) a poté co se zase rozsvítí mi to ve Windowsech v pravém dolním rohu píše "Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven." "Ovladač zobrazení NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 378.49 přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven"Zkoušel sem různá nastavení podle návodů na internetu,zkoušel sem také nahrát starší verze ovladačů a pořád mi to dělá. Nevím už co s tím,tak doufám,že tu tomu bude někdo více rozumět a poradí mi,děkuju :) Zde máte ještě základní spec. pc MSI GTX 750Ti (shit)i7 4790K4x4 DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Elite 600w zdroj od Zalmanu (Při psaní tohoto dotazu mi to probliklo asi tak 13x :D )

Odpovědi na otázku

Ovladač odstraň včetně veškerých zbytků pomocí http://www.guru3d.com/files-details/display-dri... (samozř. z Nouzového režimu!)Pak nainstaluj správný ovladač.

Dobře,zkusím. Děkuju za radu. :)

Kdepak.. Stále mi to dělá. Zapomněl sem ještě zmínit že třeba ve hře mi to k tomu napíše FATAL ERROR: The GPU is not responding.

Může se jednat o HW závadu...

A třeba grafika v pér.deli.. A zdroj "OD" Zalmanu..??? No, to je taky výhra..

Připoj monitor k desce a otestuj co to dělá, využiješ-li integrovanou grafiku..

Nebo zkus tu grafiku vyjmout a opětovně ji založ do řádně do slotu.. Manipuluj s grafikou s vypnutým zdrojem ..

Tipnul bych si, že je ta grafika špatně založená ve slotu.. nebo řádně nedocvaknutý kabel napájení..

Grafiku jsem zkoušel vyndat a řádně zacvaknout 2x a stále nic. A kabely napájení sem taky všechny kontroloval a všechny byly zacvaknuý nadoraz.

Kup si spolehlivější zdroj.. Však on tě sračkovitej Zalman stejně jednou vyšplouchne..Jen aby na výměnu nebylo už kapánek pozdě ..

Zdroj budu kupovat až bude jistý,že za tyhle patálie může doopravdy on.

750Ti je shit? Od kdy?Prvně. Co to máš sakra za PSU?? Proč?? Když za ty prachy máš kvalitní 500. GPU je taktovaná?

Zdroj mám tenhle Zalman ZM600-GSII 600W a vybíral sem ho podle hodnocení ostatních uživatelů. Grafika dříve byla taktována,ale teď už aspoň půl roku běží v defaultu