Ovladac základní desky ibm 2.8

Dobrý den, nedavno jsem nasel star pocitac. Nainstaloval jsem windows xp a par programu. Ale nefinguji tomu jacky ani ethernet. Myslim si ze by to mohlo byt ovladacemi. Nevíte tedy kde bych stahnul ovladace k zakladni desce ibm 2.8? Dekuji.

Odpovědi na otázku

Musite zjistit presny typ te zakladni desky, protoze "ibm 2.8" to fakt neni. Az ho budete mit, ovladace vygooglite.Typ desky vystoura treba i takove CPU-Z a byva na te desce napsany (obvykle nejen typ, ale i Part Number, podle ktereho jde obvykle taky hledat)..

Viděl bych to na nějaké Lenovo IBM ThinkCentre prostě "pracovní stanici" na skříni toho PC je napsán určitě i přesný model / typ toho PC.