» Poradna » Ostatní

Ovladač z x86 pro x64 pro analog TV

Zdravím.Mám win7 x64 a potřebuji rozchodit analogovou tv kartu která má pouze ovladače pro win xp x86 (jak na cd tak i na stránkách výrobce).Již jsem vyzkoušel:poslední verzi analogové karty (takovou tu uplně malou - menší ani novější vč. hybridních jsem nenašel - nevejde se mi na základní desku kvůli chladiči koprocesoru),najít ovladač na stránkách výrobce i ostatních dle výrobce čipu(údaj z funkční verze ovladače win x86),vyhledat ovladač s win update,vyhledač ovladač s EASYdriver (ovladač sice najde a ten kartu rozpozná,ale karta ladí a nic nenajde).Originál ovladač pod win7 x86 pracoval normálně a spolehlivě.Nevím co ještě udělat abych tu kartu rozchodil.....pro přesnost jde o kartu: WINSTAR analog tv card (chip PHILIPS 71**)

Odpovědi na otázku

Jenom se zeptam - "..ovladač sice najde a ten kartu rozpozná,ale karta ladí a nic nenajde.."Co ma najit, kdyz analog skoncil..?Tedy, pokud tam nemas treba kabelovku, ktera jeste ma analog. signal, nejaky ext. zdroj signalu a pod..?

Mám k tomu připojené video i dvbt tuner občas i multimedialní centrum.