Ovladač Xbox a PC

Zdravím mám dva ovladače od Xboxu a teď je mám propojené pomocí usb kabelu s PC a vše je ok až na to že jsme s kolegou při hraní omezeni délkou kabelu a musíme sedět blízko. Určitě jde koupit delší kabely ale chci se zeptat nelze ty ovladače sprovoznit na PC tak jak na Xboxu bezdrátově.Dík za případnou radu lidí.

Odpovědi na otázku

Ano, přes bluetooth, pokud ho PC nemá tak pořídit "Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter"

PC bluetooth nemá. A ten wireless control je co? Není lepší koupit nějaký bluetooth adaptér flashku jako mám na příjem WiFi?Děkuji za radu

Už jsem to našel a ano to bude lepší a zvládne to připojit ovladače dva? Děkuji

zvladne az 8

Super děkuji všem lidi...Problém vyřešen

záleží o ktoré konkrétne ovládače sa jedná.360 a prvý xbox one potrebovali vlastný dongle.xbox one s controller už funguje cez bluetooth, nepotrebujú originálny adaptér (hoc ten podporuje až 8 ovládačov, generický bt adapter ich toľko zvládnuť nemusí)