» Poradna » Ostatní

Ovladač xbox 360 a ps2

Je možno nějak připojit ps2 ovladač k xboxu 360 a normálně hrát? Děkuji za všechny odpovědi :)

Odpovědi na otázku

leda nejaky adapter, jinak neni mozne

OK dík a dá se u nás koupit? Pokud ano mohl bys jsi mi dát odkaz? Díky

v dnesni dobe asi uz obtizneji, mozna nejaky bazar nebo se s nekym domluvit a sehnat napr na ebay

Nechápu smysl dotazu, když jde v dnešní době, stále v pohodě sehnat bezdrátový i USB ovladač k X-Boxu 360.To jsi takový škudlil?

Hele jen tak abys věděl já hraju hru tekken..... a xbox 360 má na hraní této hry na nic ovladač nebo si prostě na to nedokážu zvyknout proto chci ps2 ovladač na kterym to šlape v pohodě pro mě