Ovladač USB k telefonu SE K800i na Win98

Kolega z práce si koupil nový mobilek SE K800i a když ho chtěl doma připojit k PC (bohužel ještě stále používá Windows 98),zjistil že telefon se po připojení do USB ani nezobrazí jako výměnné zařízení.Prostě připojil a nic.Poprosil mě o radu co s tím.Zkusil jsem na netu vyhledat buď ten obslužný program Pc Suite,co se k tomu tel. dodává,ve verzi pro 98,ale podařilo se mi najít jen pro Win2000.A pátrání po samostatném USB ovladači k SE K800i na Win 98 bylo taky bezúspěšné.Nemúžete někdo poradit jestli vůbec ten mobil nějak na tu 98 dostane. Rady typu ať si koupí XP prosím nepište.Já mu to totiž navrhnul také,ale to nechce.(Nechápu proč) Díky

Odpovědi na otázku

Jinak to ale nepůjde. Win 98 jsou prostě už staré a ovladač na výměnné zařízení do USB pro ně prostě napsat nejde. Ani flashku byste tam nezprovoznil. 98 mají totiž až moc jednoduché jádro. Použití K800i je tedy VYLOUČENÉ

Díky,,doufám,že teď už ho k těm XP zlomím.

Ovladače na win 98 existují => flešku bez problému zprovoznit jde (mám to z vlastní zkušenosti), ale co se týče telefonu mám stejný problém. V okně se mi zobrazí adresáře i soubory, ale kopírovat nejde.

Meleš nesmysly, flešky na něm jedou i cokoli co podporuje mass storage...stačí naistalovat ovladače Maximus Decimus...Windows 98 SE je stále použitelný i dnes.

www.winpack.org ...