» Poradna » Programy

Ovladac universal

Dobry den,
mam v byte universalny ovladac od Logitech ``Harmony advanced universal remote 895``, vsetko funguje super. Vedel by mi niekto poradit, ci si mozem nainstalovat aj druhy ovladac toho isteho typu, ktory by som pouzival v druhej miestnosti. Otazka este znie, ci sa tie dva ovladace nebudu medzi sebou ``bit``?
Dakujem

Odpovědi na otázku

Ivan Fodor:A prečo by sa mali,,bit,,když máš v každý místnosti,jinej spotřebič,tudíž budou pracovat každý na jiné frekvenci.