Ovladač Scaneru CanoScan Lide 100 pro Win 10 64bit

Ahoj, neporadí někdo, jak zapojit výše zmíněný skener. Nemohu najít žádné ovladače, ani u prodejce Canon!!!Díky Dan

Odpovědi na otázku

Ja mám Canon 110 Lide bez problémov mi funguje s ovládačom na Windows 7. Tak to vyskúšaj.

Ahoj, nakonec jsem našel aplikaci na ovládání ve Win Store a světe div se, skener funguje bez jakýchkoliv ovladačů....

Ještě nám prozraď tu aplikaci, třeba by se nám to mohlo hodit. Díky.

Ve Windows Store vyhledat jednoduše Windows Skener. Je to přímo od Microsoft, takže bezpečný a funkcemi pro běžného uživatele dostačující. Lze nastavit uložení, formát uložení, rozlišení, atd...Doufám, že to někomu, zprvu dost nešťastnému, jako jsem byl já, také pomůže!Zdraví Dan

Díky.

Jediná drobná vada je rozsah rozlišení DPI max. 600. Výše uvedený scaner umí i více.