» Poradna » Ostatní

Ovladač pro Trident TGUI 9440 PCI

Nemohu nikde sehnat driver pro starou graf. kartu Trident TGUI 9440 PCI Mem.1M. Provozuji ji na PC90 s Win98 a daří se mi nastavit max. 800x600 při HighColor 16 bit.Nebo nelze docílit 1024x768 při HighColor 16 bit?Díky za radu, začátečník Mates

Odpovědi na otázku

Buďte rád, že Vám ta vykopávka funguje. Já našel ovladače jenom pro DOS, OS/2 a Win 3.1 ;))

Ještě jsem něco objevil tady. (Cca 1,2 MB) - pro co to ale je, nevím. ;)

Použij ovladač k Trident 9680. Pokud ho nemáš, napiš mi na mail, pošlu ti ho.

Ještě doplněk: s 1MB nelze docílit požadované rozlišení.