Ovladač pro kameru sony 110E

kde získat ovladač pro win 10 pro kameru sony 110E

Odpovědi na otázku

Na web výrobce, sony.cz ses díval?

Diky za odpověď , zkusím to . Problém je že je ta kamera hodně stará

A ten ovladač potřebuješ vlastně k čemu?

při připojení kamery k počítači ji počítač nerozpozná a nemohu do pčítače přehrát natočený obsah z kamery a zpracovat ho v pinacle studiu

Jaks ji připojil ???

přes co to připojuješ? To je ta varianta s MiniDV ne? (byla i DVD - taky 110E)

K tomu ti opravdu ovladač nepomůže, přes USB se videonahrávky z té kamery stahovat nedají.

A co konkrétně na té kameře chceš ovládat?

Na stažení nahrávek nepotřebuješ OVLADAČ, ale KARTU s AV vstupem.

Tvoje kamera nedispinuje výstupem i.Link (alias IEEE 1394 alias FireWire) a podle všeho USB nepodporuje Mass Storage a tedy máš jen tyto možnosti: pořídit zachytávací kartu do PC a záznamy do PC přenést přes výstup s-video (nejméně vhodné), pořídit čtečku na MemoryStick Duo (nebo adaptér z MSD na SD) a zaznamenané soubory kopírovat z karty (nejvhodnější) nebo si z webu Sony stáhnout Picture Movie Browser (https://esupport.sony.com/swu/5134/LA/EN/), který by měl kameru připojenou k USB najít a umožnit z ní soubory kopírovat. tento SW ovšem nefunguje nad 64bitovým OS.