» Poradna » Programy

Ovladač pro externí klávesnici

mám dotaz - koupil jsem notebook fujitsu xi2550 ke kterému byla externí klávesnice+myš(wireless keyboard slim). při instalaci mi ovladač který je v notebooku hlásí chybu. volal jsem na podporu fujitsu tam mi řekli že odkaz pro ovladač pošlou e-mailem ale vykašlali se na mě. Na ofic. stránkách je spousta ovladačů ale pro klávesnice bohužel ne.Může mi někdo poradit kde se dají stáhnout nebo jak to obejít?
OS je vista . Na OS XP funguje normálně bez problémů

Odpovědi na otázku

Ja by som na tvojom mieste dodavatelovi "nedal spavat" a minimalne kazdy den by som mu volal ci mam pre mna ovladac k externej klavesnici a mysi...
Pokial by som neuspel, ziadal by som taku nahradu ktora by fungovala aj na Vist...
Alebo stoj co stoj to chces riesit za dodavatela? (on si na to zvykne a na buduce ti zase nieco prida co nepojde)...