Ovladač od PC k xboxu?

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je možné připojit gamepad od PC k xboxu 360... Občas mě štve, že se mi vybijí baterky v gamepadu od xboxu a musím hledat nové a to třeba, když hraju online zápas. Mám ještě gamepad k PC, a tak mne napadlo, jestli by se nedal použít i k xboxu... Raději jsem to nezkoušel, protože když jsem dal do xboxu flashku tak se naformátovala a bylo těžké ji v PC znovu zprovoznit. Bojím se, aby se v gamepadu nepoškodil nějaký software... Proto prosím, jestli má někdo nějaké zkušenosti nebo tipy, napište mi :)

Odpovědi na otázku

Nebát se a připojit. Jestli tento ovladač podporuje XInput, mohl by fungovat.