Ovladač na PC - hra FIFA 2023 - jaký?

Zdravím,dostal jsem hru FIFA23 na STEAM - tedy na PC. Poradíte mi ovladač (model, značku atd.) ? Přes myš a klávesnici to opravdu nejde.....Díky moc

Odpovědi na otázku

Xbox Wireless Controller

nebo Dual Shock 5, ten taky funguje, ale neni tak dobre podporovany pod windows jako xbox

právě, pokud někdo chce hrát na PC na gamepadu a nechce řešit okolo žádné problémy s kompatibilitou, tak jedině xboxovej ovladač.

Zdravím. Nejsem odborník přes ovladače. Taky jsem chtěl použít xboxový wireles ovladač. I když je povolený ve steamu tak přesto dělá problémy. Během hry ve steamu se pravidelně odpojuje a nechce spolupracovat. Tak asi tak. Mám prosbu když tak mne napište na email.

Ďakujem

Jakýkoliv pro XBox. Bude mít podporu i pro hry ze Store.Pokud budete používat pouze jeden bezdrátový, tak není ani potřeba kupovat ten Microsoft Dongle, ale stačí k tomu nějaký noname Bluetooth 5 Dongle za 2 stovky.

Děkuju za rad!!! Objednal jsem tedy Microsoft Xbox Series Bezdrátový ovladač.Bohužel jsem udělal životní chybu a objednal u MALL, které používá WEDO. Už jen nutnost si instalovat aplikaci, zadat telefon, zadat email... mě dost vytáčí. A kdyby ta aplikace alespoň fungovala... Hold Allegro.pl a jeden celý holding...... Nyní už vím...To jen tak mimo.Znovu děkuji za radu .