» Poradna » Programy

Ovladač na grafiku: Mobile Intel® 945 Express Chipset Family

Zdravím,

při instalaci tohoto ovladače pro windows XP staženého z intelu.com mi to píše tuto hlášku: instalovaný ovladač není pro tento PC ověřen. vyžádejte si od výrobce PC příslušný ovladač...instalační program bude ukončen. když to potrvdím OK tak se instalace ukončí

původní ovladač mám v ntb z hp.cz, nevíte kde bych našel nějaký ovladač, který by fungoval ??

díky

Odpovědi na otázku

No co keby si skusil na strankach vyrobcu NB ?

Kazdy vyrobca NB si tam totiz musi nasrat nejake svoje "vylepsenia".

jj to sem stáhnul, ale to e nějakej standartní, já chtěl nový ovladače. ten starej ze stránek HP funguje

Mě tohle dělá s nějakými ovladači např DELL ale pak vydají jiné ovladače a je to v pohodě

Zkusil bych rituál

nový BIOS > nové ovladače na chipset >nové DX > a pak ovladač ale pozor on je pro 945 desktop a pak je pro 945 notebook stáhnou tedy ten správnej balík

takže kterej bios mám stáhnout myslíš? h20000.www2.hp.com ...