» Poradna » Programy

Ovládač k Asus F5RL- help me

Cafte. Preinštaloval som Vistu na XP a pozháňal drivery na nete . Všetko ide , len problém ostal u audia
Ono zaujímavé je , že keď som inštaloval diver na Audio ,pred koncom mi vyhodilo hlášku správcu zariadení
ohladom drivera , to som zrušil, driver sa doinštaloval ,reštartoval , ozval sa zvuk ,to som sa potešil
Ale keď nabehne XP , vypíše mi že sa zistil novy hardwer, pri ktorom došlo ku chybe a nebude pracovať správne.
Pozrel som do správcu a tam žltý otáznik pri audio realtec ... . Co mám vyskúšať aby to bolo v poriadku?
diik za rady.Skúšal som cez správcu aktualizovať driver ručne ,cestu som dal , kde bol rozbalený ovládač z audia , no nenalo ho.

Odpovědi na otázku

support.asus.com ...
ten ovládač na Audio celkom spodný by mal byť v pohode nie?

teraz pozeram , ze treba nainstalovat uaa driver . Ten som nejaky stiahol a po rozbaleni tam boli 3 na sp1,sp2,sp3 , ale ked som daval na sp2 Kedze tam mam XP s sp2 ale vypisovalo chybu. po nahodenii drivera a naslednom probleme som
dal ho opat a potom to dokoncilo update alebo nieco take , no problem neskoncil

no nic , skusim driver odinstalovat a dat este raz najprv ten uaa driver ,potom napisem ako to dopadlo

Tak ,už je to ok! Nakoniec nebol problem v audio a, ale chybal ovladac na Modem ale link na ktory som dal odkaz je v pohode , tak dakujem sam sebe