» Poradna » Notebooky

Ovladač amd přestal pracovat a byl obnoven - Problém

Zdravím. Mám problém s ntb. HP Probook 4530s.WIN 7 x64 home. Grafika AMD Radeon HD 7400M series. Když haji nějakou hru, nebo dělám cokoliv co nějak zatěžuje grafický čip tak po nějaké, době cca 2 - 10 minut se obraz zasekne a vyběhne že ovladač amd přestal pracovat ale byl obnoven. Už si stím nevím rady. Udělalo to zedne na den. Ntb běžel normálně a další den už to blblo. Ntb je vyčištěný a přepastovaný.Při pádu je teplota grafického čipu cca 70°C takže přehřátím to nejspíš nebude. RAM jsem testoval. Ovladače jsou aktuální a čistou přeinstalaci jsem taky zkoušel. Nevítě nekdo co stím? Mě napádá řešení přeinstalovat win. Díky.

Odpovědi na otázku

Nájdite stabilný ovládač na ten ntb, tá veta, že ovládač je aktuálny je tak pre deti zo ZŠ. Chce to vyskúšať niekoľko ovládačov. Vždy sa nájde aspoň jeden, čo bude stabilný, ten Vám vydrží až do životnosti ntb.

Ten ovladač co tam mám jsem tam měl cca 4 měsice bez problémů. Až ted začal blbnout. Ale vyzkouším ještě jednu verzi která také fungovala a používal jsem ji před tímto ovladačem.

Tak jsem přeinstalovat win. A problem je tu stále.. ale horší ovladač nelze vůbec nainstalovat .. žádný .. při instalaci spadne ntb a zobrazí se pouze černá obrazovka s nazačátku blikajícím podržítkem jako příkazový řádek ale nelze do něj cokoliv vepsat ... situaci vyřeší pouze tvrdý restart.

Nejpíše je v čudu HW,asi GPU.Zkusil bych nejakou verzi Live Linux a pokud i tam bude bude problém je skoro jasno.