» Poradna » Programy

Overwatch lagy

Dobrý den, mám takový problém koupil sem si overwatch s tím že nebude problém s hraním ale od začátku se mi laguji postavy protihráčů ale hra se vůbec neseka jinak ark a gta v a lolko jede úplně v pohodě na plný detaily. Moje sestava https://www.czc.cz/7a9vifvrmaj06bqipbt83d0tp...

Odpovědi na otázku

Gta5 na plny detaily bych chtel s 3GB vram videt 😄

Tak se můžeš kouknout úplně v pohodě :)

Bere si to 2891 z těch 3000 :)

zajímavý když dám vše naplno tak mi ani 4GB nestačí

a na OS ti stačí 109MB? fakt jo? :D

Tak sa mozes prist pozriet ku mne domov. I5 3570K + Gtx670 2GB VRAM + 16GB Ram a SSD. Ide to uplne krasne plynulo na plne detaily az na vykreslovanie tienov v dialke to mam na polovicu.

on píše plný detaily

Ked to dam uplne naplno tak namiesto 60FPS mam len 45-50 prepac

a Long shadows a podobne? Myslí plné detaily s MSAA 8x a Tessellation na max.

Plné detaily a nakonec ze všech postupně vypadává, že nemají polovinu věcí ani zapnuté nebo snížené

problém patrně nebude s výkonem počítače ale s rychlostí a odezvou internetového připojení

Samozřejmě, že ano! Nepíše, že se mu seká hra (malé fps), ale jen že se "lagují" postavy ostatních hráčů.

"od začátku se mi laguji postavy protihráčů""ale hra se vůbec neseka".Takže to vidím na síťové připojení. PING na daný herní server je jaký? nějaký speedtest.net je celkem k ničemu, btw.

Přímo v OW se dá zobrazit informační panel s FPS, pingem atp., takže bych doporučoval tohle a sledovat odezvy, cokoliv nad 100ms je blbý

bohuzel mam tak 150ms takze to bude chtit asi jiny internet kdyz to tak vidim :D akorat ze overwatch je jedina hra co ma problem :D