» Poradna » Ostatní

Overwatch lagy

Nazdar, mám problém s Overwatchem a to je to že se mi ta hra seká ale ne FPS ale čistě takové lagy jako když vam jede špatně internet, nevím proč to děla ale dělá to pořad. Třeba hraju LoLko nebo Diablo 3 a nic hra jede v pořádku na 40-60ms ale když zajdu zahrát OW tak se to začne sekat prostě se mi teleportuje postava atd. Zkoušel jsem snad všechno, reinstalace hry, povolit hru v esetu, povolit hru v bráně firewall, spoušim ji jako správce a nastavil jsem si i přichozí a odesilajíci pravidla do brány firewall. Pomohlo to jen trošku ale lagy jsou pořád znát a je to hodně nepříjemné. Nevíte čim to ještě může být ?

Odpovědi na otázku

skús totohttp://www.leatrix.com/prípadne sa obráť na oficálne fóra blizzardu. tieto problémy už bývajú vyriešené a máš tam návody

Ok vyzkouším

Žádnej SW ti v systému nesníží odezvu. Máš v OW taky kolem 60ms? Mě se hra začne lagovat už při 40ms, jak zvyšovali tickrate, tak je to prostě znát.

leatrix áno. neni to ani tak program, ale súbor registru, ktorý mení veľkosti packetov a pár ďalších vecí. neni to odrb ako gameboostery

Ono to spíš je tak že ta hra jede 40-42-38-120-250-230-80-40-500-150 atd. prostě to tak skáče a já nevím čim to může byt. Všechny programy co žerou net mám přitom vypnuté.

No ono i těch 40 je docela dost. Je to připojené kabelem? Nestává se to i u jiných her? Ještě je možnost, že ti nestíhá počítač, hra čeká na načtení něčeho, tudíž se ti i zvýší ping, protože hra nic neodešle ani nepřijme.

Ntb je připojený kabelem, hra má stabilně 60FPS, jak jsem psal přímo v příspěvku tak říkám že hraju lolko a diablo 3 a tohle mi to neděla.

Konečne zvýšili tickrate. S 20 sa to hralo divne. S 60 to nie je stále ono, ale čo už. CS: GO má už niekoľko rokov 64 tikov, ale je to asi tak ako toto: https://www.youtube.com/watch

Jo taky se chci zeptat, co je v OW jak je tabulka kde jsou FPS a PING tak co je RTT ? Když se totiž zvedne i číslo tam tak to začne taky dost lagovat.

Mužů se zeptat rozjede mi procesor Intel Pentium overwatch. Předem díky za odpověď. ☺