Overenie

Prepacte chcem sa len spytat ak to nieje problem ci teploty ktore mam su v poriadku
Mam Toshiba Laptop procesor Intel Core Duo T2400 1.8GHz a teploty mavam v normalnej prevadzke pri proceso
ry 71˙C GPU Prostredie 48 a hardisk 36 stupnov je to v pohode ale maju byt nizsie a estesa chcem spytat ako
mozem zatazis procesor viacej aby som zistil ci teplota stupa....dakujem za radu

Odpovědi na otázku

teplota jak u notebooku, zatazit ho mozes celym radom testov, skus Sisoft Sandra tam mas burn in test, ktory zatazuje co chces a dava grafy