» Poradna » Programy

Overeni win

chci si nainstalovat Windows Media Player 11 nebo novy IE a chcce to po mne overeni legalnosti Windows, jenze ja nemam legalni. chtel bych vedet, co se stane, kdyz dam overit i s tim nelegalnim win. diky za odpovedi!

Odpovědi na otázku

prosim apiste, takova banalita....

Nedaj si to overiť,lebo ti bude stále vyskakovať okno,že máš nelegálne windows.Windows Media Player 11 a IE 7 nenainštaluješ.Tu máš link http://www.wincrack.ic.cz/.Je tam návod na "legálny" windows.

Tady uz chybi jen Mirkova hlaska: Redakce upozornena