» Poradna » Web a internet

Overeni wi-fi samsung A5 galaxy

uz toho mam plny zuby pratele muzete mi napsat co mam delat vsechny pc ci telefony ci ntb normal slape jen muj tel furt to pise chyba overeni wifi uz jsem daval tovarni nasta atd router musim 5x restarovat stale dokola jeden den to tzk slape a druhy den opet chyba overni site

Odpovědi na otázku

Zkus v nastavení routeru - zabezpečení WiFi povypínat veškerou automatiku. To znamená, nastavit manuálně typ zabezpečení WPA2 (místo WPA/WPA2 nebo čehokoliv jiného) a typ šifrování AES (místo TKIP/AES nebo čehokoliv jiného). Potom restartuj router, v telefonu odeber záznam sítě a znovu ji vyhledej a přihlaš. Pokud to nepomůže, tak si holt telefon s routerem nerozumí.