» Poradna » Mobily

Ověření účtu google po Factory Resetu

Zdravím, po rozchodu s přítelkyní mi byl vrácen dárek, který jsem jí koupil. Bohužel do telefonu jsem se nemohl dostat, kvůli otisku prstu od bývalky. Tudíž jsem udělal Factory reset skrze Power+Volume up a po znovuzapnutí telefonu mi naskočilo klasicky uvítání apod. Nicméně telefon po mě chce přihlášení od uživatele, který jej používal.. Bohužel ( bohudík ) s bývalou přítelkyní je nemožné se spojit natož aby mi dala své přihlašovací údaje. Dá se tento problém nějak vyřešit?. Na internetu je spousta návodu skrze nastavení SIM karty apod. Nicméně ani jeden ze způsobů nefunguje. Najde se tady nějaká dobrá duše, která by mi zvládla v této situaci pomoct?? Zdůrazňuji, že telefon je můj, mám k němu vše i účtenku ale nechci chodit do nějakého servisu a platit za bůhví co, pokud to zvládnu sám doma.. Děkuji mockrát za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

hledej FRP unlock postup pro svuj neuvedeny typ telefonu. Se SIM kartou to nic spolecneho nema.

Omlouvám se ten telefon je HUAWEI P10 DUAL SIM Děkuji za radu