» Poradna » Windows (a jiné OS)

Outlook,nefunguje tlacitko nevyziadana posta

Zdravim,v MS Outlook 2007 tlacitka "Toto je nevyziadana posta" a "Toto nieje...." nefunguje.Su blede,kvazi neaktivne.Pouzivam Win7 a Norton Internet security a aj napriek nastaveniu filtrovania spamu v Nortone spam prepusta veselo dalej.Mate nejake rady?Pekne dakujem.PS:Vsetko legalne zakupene.

Odpovědi na otázku

Běž do" Ovl. panely > Programy a funkce > Přidat nebo odebrat programy > vyber MS Office > ale místo "odinstalovat" vyber "opravit".Budeš požádán o vložení instalač. disku MS Office > proběhne oprava > hotovo!

Dik za radu,ale stale to iste http://s8.postimg.org/q2mt70v1h/outl.jpg

Pokud oprava nepomohla,klasicky odinstaluj, restartuj a znovu nainstaluj.

Pokud by ani to nepomohlo, je na čase poohlédnout se po "breberkách" (MBAM).

Mam nainstalovane aj Malwarebytes ak je to co myslis MBAM,a teraz cerstvo nainstalovane,mysliz ze by to mohlo byt koli tomu?

malwarebytes odinstalovany,pc restartovany a stale to iste,vzdavam to

Reinstalovat Office ne mbam!!! Proboha!

to som stihol urobit tiez a stale nic

Tak hledej breberky!

A proč si necháš instalovat doplňky od NIS? Proč nepoužíváš funkčnostž, která je přímo v Outlooku a kde se ti antispamové filtry aktualizují v rámci aktualizcí Windows?Je možné, že interní funkčnost je zakázaná díky NIS nebo to NIS prostě rozes...al