» Poradna » Počítačové sítě

Outlook web access

Zdravím
je možné nastavit poštu do outlook expres v pc - teď jí mám přes webový prohlížeč v microsoft outlook web access. Neznám pop3. server - dá se nějak zjistit?

Odpovědi na otázku

Pokud se nepletu, tak owa je rozhrani Exchange serveru. Zalezi na tom jak je exchange nastavenej...

Outlook expres pro to nenastavis, pouze jako pop3 klienta, ta adresa na pop3 bude nejspise stejna jako na ten webmail, tudiz pokud je to webmail.firma.cz tak to proste napises do pop3 adresy serveru, ale vetsinou je spis pop3 konektor blokovany nebo vypnuty, takze budes mit asi smulu...

_____________________________________________
mojeip.nmonitoring.com - Moje IP