» Poradna » Počítačové sítě

Outlook web access funguje len v lokalnej sieti???

Zdravim, na serveri je povolena sluzba Outlook web access(pristup k firemnenu mailu cez webove rozhranie), avsak tato je funkcna len v ramci lokalnej siete(vnutri firmy), ak sa chcem na danu sluzbu dostat zvonka, tak sa dany web nezobrazi...Treba este nieco povolit na tom mailserveri? alebo na firewalli?

Odpovědi na otázku

Ten web access musi bezet na nejaky verejne pristupny adrese.

No hej a to mam ako zabezpecit? pre nu je definovany mailserver s neverejnou adresou...