» Poradna » Programy

Outlook se neotevírá

Dnes nastal tento problém - po kliku na MS Outlook na liště hlavního panelu program zareaguje tak, že v podstatě problikne a zmizí. Co jsem s tím dělal nevím. Otevřel jsem Volny.cz a tam není žádná došlá pošta. Na ostatních možných adresách (seznam.cz) jsou všechny zprávy i čerstvé nepřečtené v koši. Co se dá dělat? Restart počítače nic neřešil. Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

No, ono to bývá tak, že on Outlook už běží, ale na pozadí. Podívejte se do správce procesů a uvidíte, že už běží. Stopněte ho s spusťte znovu.P.S. občas jsem to viděl v provedení, že uživatel si připojil druhý monitor, na něj dal Outlook, ten si zapamatoval pozici no a po odpojení druhého monitoru se Outlook otevřel v neviditelné pozici na "druhém" monitoru.

Zkusil jsem, není to tam, zkusil jsem znovu spustit Outlook, problikl zase jak na obrazovce tak v tom správci procesů.

Nevim jakou máš verzi,ale přidat,odebírat klik na ten otloock a dát opravit.

Verze MS office 2013. V ovládacích panelech jsem našel program MS Office a DAL OPRAVIT. Po restartu to udělalo zas.

Úplně jsem vymazal MS Office a dal novou instalaci, po ní to dělá zas!!!

Ovládací panely, Mail (MS Outlook...), otevři (pravděpodobně jediný) profil a zkontroluj nastavení účtů. A nebo přidej nový profil, nastav ho jako výchozí a zkus jestli se Outlook zapne.

zkus spustit outlook v nouzovem rezimu - start / spustit (Win+R) a tam napis outlook.exe /safeOutlook se spusti. Pak ho zavri a spust normalne.

nemůže najít outlook.exe/safe

Zdravím, nedávno jsem měl tentýž problém s Outlookem.Nevím jak se to stalo, ale mohl za to nějaký narušený Windows profil.Smazat, nechat znova vytvořit a poté Outlook začal opět fungovat.

smazat profil uživatele Windows proto že nefunguje Outlook ?? A co rovnou přeinstalovat počítač ? To by taky určitě pomohlo.... nebo rovnou koupit novej.

Ne win, jen profil outlooku (přez ovládací panely, ve win 10 ještě jsou). Hodí se předem zazálohovat z win profilu PST archivy a mezipaměť přezdívek - jsou useři co to používají místo ardesáře, ať se nestratí.