» Poradna » Mobily

Outlook pro Android - dig. podpis mailů

Zdravím na telefonu Xiaomi Redmi 8 s aktuálním OS Android 9 se nezobrazují v Outlooku pro Android 4.1.23 digitálně podepsané emaily - jsou prázdné (odesílatel + příjemce se objeví ale obsah chybí). Píšu o digitálně podepsaných (NE zašifrovaných zprávách).Na starším telefonu Huawei P9 se normálně mail zobrazil. Díky za tip ...

Odpovědi na otázku

Proč sem znovu píšete, když jste se již ptal? https://www.zive.cz/poradna/android-nezobrazu... S tímto problémem se nejspíš nikdo zatím nesetkal. Nemusíte znovu opakovat otázku.. v té minulé jste již nějaké rady dostal.

Omlouvám se, to byla zapomněnka ...