» Poradna » Programy

Outlook Neznáma chyba 0x8007007E

Ahojte,prosím Vás o radu ako vyriešiť problém.Mám Outlook 2003 na Windows 10 Home 2004 a vypisuje mi chybovú hlášku:"Úloha KontoA - prijíma sa ohlásila chybu (0x8007007E): Neznáma chyba 0x8007007E"Odosielať poštu ide, ale prijať nie.Neviete prosím čo s tým?Predpokladám, že to má čo do činenia s update na 2004

Odpovědi na otázku

Utlouk 2003 (a celé Office 2003) nejsou kompatibilní s Win 10. Resp. Microsoft negarantuje koretní funkčnost na Win 10.

i novejsi 2007 nefungovaly korektne. Taky nechapu proc mas minus. Navic podpora uz je davno ta tam a opravovat to nikdo nebude.

Office 2003 už může mít opravdu problémy, ale nevím že by někomu něco zlobilo u Office 2007 a Win10. To zatím funguje v pohodě. (samozřejmě s Office 2007 sp3)

Tak zlobí to sem tam i na Outlooku 2010, naštěstí pomáhá, co píšu níž.Vše je to v kombinaci s exchange serverem.

no tak sem tam zlobí i outlook 2013, 2016 a 2019. To by nebyl Microsoft aby to sem tam nezlobilo

Zlobí indexace a timpadem rychle vyhledávání. A je treba manuálně preindexovat. A většinou to zase do měsíce se po....

outlook2007 blbne v 10ne, uz ho nikomu nedavame aj ked ma zakupenu licenciu. Word a excel ide normalne.

tak neviem....doteraz mi všetko šlapalo, takže kompatibilitou to nebude....

Několikrát se mi osvědčilo (i u verze Outlook 2003 a win 10) v Programy a funkce volba opravit instalaci Outlooku. Nebo reinstalace Outlooku. Funguje mi to na několika počítačích, problém opravdu nastává sem tam nějakých aktualizacích Win 10.

Přesně tak, reinstalace/oprava to obvykle vyřeší. A pokud ne, pokud používá nějaký antivirový program, na zkoušku bych ho kompletně odinstaloval (vypnout štíty podle mých zkušeností nestačí) a pak případně znova nainstaloval.

dik - preinstal - oprava Office 2003 problem vyriesila, vdaka za radu.

A nějaký důvod použití Office 2003?Jestli chceš plnou kompatibilitu Outlooku 2003 zkus použít Windows XP

Dovod, je taky, ze tam mam firemnu postu od roku 2006 a potrebujem si ju nechat.ak by sa to dalo nejako (co neviem ci ide) vyexportovat a importovat do noveho Outlook 2019, tak si obratom kupim Office 2019, resp. Office 365 kvoli cloudu.V kazdom pripade preinstal - oprava Office 2003 problen vyriesila, vdaka za radu.

A to tu postu stahuješ přes POP? Bo exchange nechava zpravy na serveru (a exchange = jediny dudod pouzivat outlook)IMAP - zpravy taky ulozeny na serveruJinak on by nemel byt snad problem migrovat na novejsi verzi, ne?

zial POP, lebo moj provider domeny nema imap...

V Outlook 2003 je funkce Archive - dokáže přesunout celou strukturu pošty do nového .PST souboru který se pak dá připojit do nové instalace poslední verze Outlooku. Postupně jsem se posouval mezi verzemi Outlooku na Windows a pak ve verzích na MacOS.Mám takhle k dispozici veškeré pracovní emaily od roku 2001.

Nedavno som sa pokusal rozbehat Outlook 2003 na Windows 10 s poslednym updatom. Po 2 dnoch som presvedcil uzivatela, nech pouziva Thunderbird.

a da sa vyexportovat Outlook 2003 do Thunderbirdu? (aj s priecinkami ako su v Outlook za tie roky vyrobene)