» Poradna » Programy

Outlook nejde odesílat a přijímat emaily

Předtím účty fungovaly normálně .Ted když jsem instaloval EasyMTU myslím, že se ten soft tak jmenuje, pro optimalizaci připojení u qicku a následné nastavení dopooručené konfigurace  nejde odesílat a přijímat emaily. J emožné aby na to měl vliv antivirovej program Awast , z kterýho jsem  zrušil ,myslím, že kontrolu emailu?

Odpovědi na otázku

Skontroluj si v nastaveniach Outlooku vo vlastnostiach konkretneho uctu, ci ten antivir nezmenil nastavenie POP3 servra na localhost a port 110 na nejaky iny - NOD32 POP3 scanner take veci robi a je mozne ze aj AWAST po odinstalacii nezmenil nastavenia s5.

SMTP PORT je 25 a pop3 110  takže to vypadá , že se nic takového nestalo, ale je zajímavé,že OBČAS se mě email podaří odeslat, ale když to zkouším potom znovu tak nic. Hlášky, že je chyba na portu.