» Poradna » Windows (a jiné OS)

Outlook mi stále hlásí zastaralé heslo udělám konfiguraci obden znovu co s tím..

Odpovědi na otázku

Outlook 2007 na W10? Nebo jaký na čem?

Pokud provozuješ opravdu 2007 na W10 2004 nebo 20H2, pořiď si novější office a pojede to.Levné druhotné licence jsou na Aukru doslova za stokorunu.

Levné a nelegální. Nejsou to žádné druhotné licence pořízené na území EU. To už si může najít nějaký keygerenrátor a bude to mít zadarmo a ještě nebude zbytečně podporovat ty podvodníky.

Kdyby to bylo tak černobílé, jak tvrdíš, tak by ti pořád stejní lidi, co to tam roky prodávají, byli dávno za katrem.

Zkus ten dotaz napsat znovu a česky. Zvlášť ta druhá část je bez interpunkce nesrozumitelná.