» Poradna » Programy

Outlook Express

Keď v Outlook express prímem poštu a je HTML formátovaná (dnes skoro každá), namiesto formátovania tak ako ju odoslal odosieľatel dostanem mail ako holý text a pod ním je ten istý text ale aj s príslušným HTML gulášom.Tedariginálna správa-a tu tá istá správa ale s tagmi a tak...Ide mi hlavne o to aby som mohol maili čítať formátované tak ako boli poslané. Ako nato ?

Odpovědi na otázku

Zrejme se nekde ztrati informace o tom, ze ten HTML gulas je priloha Nevim ted z hlavy nejakou konkretni moznost pomoci, jen nouzovku:Objedte ten gulas mysi (pocinaje radkem "DOCTYPE HTML PUBLIC ..." az po "/HTML"), okopirujte (Ctrl C) a vlozte do prosteho textoveho editoru (napr. Poznamkovy blok). Ulozte a otevrete to prohlizecem.Tato metoda funguje i pro postovni klienty, neschopne primo zobrazit HTML (nebo prilohy vubec), ruzne programy pro cteni news, souhrny (digest) z mailovych konferenci apod.

Nuz hej tak to robim doteraz ale mam takych mailov aj 20 denne a je to dost otravne kazdy prezerat v HTML zvlast. Inak ja neviem o tom ze Outlook Express nevie citat HTML takze chyba je inde.