» Poradna » Programy

Outlook Express špatná čeština u příchozích zpráv

Zdravím u zákazníka řeším problém emailovým klientem Outlook Express 6.0 na operačním systému WinXP prof. . Pouze u příchozích zpráv se zpráv se mu špatně zobrazuje čeština písmena s háčky se zobrazují nestandartně. Pc jsem nechal zkontrolovat AVG 8.5, pročistit CCleanerem, udělal log přes Hijackthis.
Zkoušel jsem OE smazat a znovu naistalovat, ale problém přetrvává, přemístil jsem starou poštu aby byl OE úplně prázdný, ale stále to nějaké zprávy zobrazuje nestandartně. Předem děkuji za každou radu.
A zde přikládám log:

Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 10:01:59, on 20.3.2009
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16791)

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgwdsvc.exe
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
C:\Program Files\Spyware Terminator\sp_rsser.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgemc.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgam.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgrsx.exe
C:\Program Files\AVG\AVG8\avgcsrvx.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\system32\RunDll32.exe
C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
C:\Program Files\Adobe\Adobe Version Cue\ControlPanel\VersionCueTray.exe
C:\WINDOWS\vsnpstd3.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe
C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Distillr\acrotray.exe
C:\Program Files\Roland COLORCHOICE 4\Program\App2.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgnsx.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\Documents and Settings\hlavní\Plocha\hijackthis\HijackThis.exe

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = go.microsoft.com ...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

problém nie je žiadny vírus! štandartné kódovanie je windows-1238.nastav kódovanie v outlook na UTF-8 a máš po probléme

Díky za radu, ale Outlook Express mi dává možnost kódování pouze ISO nebo Windows kde tedy mám změnit na kódování UTF-8 díky.

Mám navlas stejný problém, co s tím? Poradí někdo? Předem díky.