» Poradna » Programy

Outlook Express a znovustažení pošty

Please HELP!!! Nechávám si kopie zpráv na serveru a omylem jsem smazal v Outlooku zprávy, které potřebuju. Jenže ten hajzl to znovu nestáhne - vidím jen, jak se načítá seznam zpráv a pak nic.Heslo k tomu účtu u si bohužel nepamatuju - jinak bych použil jinej mailovej klient nebo se přihlásil přes web. Prostě mám to jen v účtech.Takže: jak zařídit, aby outlook ony zprávy stáhl znovu?Když to nejde, nějakej mail klient, kterej importuje .iaf i s heslem (Thunderbird to neumí...), případně jak z toho blbýho outlooku vykopat to heslo. Díky

Odpovědi na otázku

Co treba otevrit soubor s mailama a v nem si to primo precist?

a prilohy z toho dostanu jak? už jsem to vyřešil... prostě nastavení smazal a znovu importoval... už to stahuje jak divý