» Poradna » Programy

Outlook Express a zamezení vymazání složky

Zdravím,setkal jsem se již s hodně případy, kdy si lidi chtěli smazat mail, ale kurzor měli aktivní na složce se zprávama a tuto si vymazali (a pokud OE zavřeli, složka je nenávratně ztracena). Existuje nějaký jednoduchý způsob, jak tomu zamezit ? Osvěta bohužel nepomáhá...Dík za tipy.BK

Odpovědi na otázku

Primitivni, ale ucinne. Vytvorit batch, ktery pred spusteni OE nejprve nekam zazalohuje cele Identities. Teprve pak se spusti OE. Po pripadnem smazani je potreba rucne obnovit Identities.

O tom jsem taky přemýšlel, ale vysvětlovat pak lidem, co kam mají překopírovat, aby si to obnovili, je někdy nadliský úkon. Nehledě na dobu, o kterou se prodlouží spouštění...to by někteří nepřežili. :o(Nicméně i tak díky.BK

Pokud si neprectou dotaz a bezmyslenkovite odkliknou potvrzeni smazani slozky...