» Poradna » Programy

Outlook Express 6.0

Zdravim, muze mi nekdo poradit kde muze byt chyba pri Importu do Outlooku Express 6.0 z OE 6.0. Data jsou OK ale stale mi to nejde Importovat. Nelze soubory *.dbx cist jeste jinym zpusobem?
Dekuji za rady
DAF

Odpovědi na otázku

Co znamena "nejde mi to importovat" ? Muzes aspon napsat, jakou chybu to vypise nebo jak se to "nejde" projevi ?

Matně si vzpomínám, že s nějakou počáteční verzi OE 6.něco jsem tento problém taky měla, ale po nějakých updatech už to bylo OK. Funkce import/export mi už funguje bez problémů. Takže moje doporučení - postahovat a nainstalovat všechny záplaty. Držím palce.

Soubory *.dbx jsou číst pomocí pluginu do Total Commandera.