» Poradna » Programy

Outlook Express - problém s příchozí poštou která zmizí

Zdravím, řeším takový problém. Outlook Express 6 se nějak pomátl a nechce spolupracovat. Vždy když dorazí nový mail, tak se to klasicky zobrazi v prave liste, zvyrazni se text dorucena poste a objevi se ciselko 1, nebo 16 pokud dojde 16 mailu. Jakmile kliknu na dorucena posta tak vsechno zmizi. Vlastne se tvari jakoby tam nic neprislo. .dbx soubor dorucene posty roste a de videt ze vsechny maily se do nej ukladaji, ale proste se nezobrazi v OE. Zobrazeni je nastavene na vsechno. Pls poradte.

Odpovědi na otázku

Proc se tak deje neporadim, nevim, ale jestlize roste .dbx soubor dorucene posty, tak bych si jej prohlidl freeware programem OEView.exe z linku http:\\www.mitec.cz, aspon budes vedet co je to za postu, budes si ji moci precist pripadne ulozit.

mam ten isty problem!

Zobrazit - Aktuální zobrazení - Zobrazit všechny zprávy