» Poradna » Počítačové sítě

Outlook Error 4102

Mám takýto problém z outlookom .. pri prvej inštalacii clienta na hotmail sa všetko rozbehlo ok .. ale po
nasledujúcich spusteniach outlooku nechce primať/ odosielať žiadne emaili ... Skuste my z tym pomôcť diki

Time: 26. 8. 2008 8:33:38
Error in Mail
There is an error synchronizing your mail account. Please verify your account has been configured correctly
by first accessing your mail on the web.
Error: 4102. Client. Unable to convert a string value using the given charset.

Odpovědi na otázku

znovu si nastav účty při přihlašování na web.... Potom dej spustit TEST nastavení účtu a mělo by to být v pohodě. Problém je s el. účtem.

vieš my to vysvetliť pls. krok po kroku ... kedže v outlooku niesom expert .. thx