» Poradna » Programy

Outlook 365 - čeština

Zdravím. Syn mi nainstaloval Outlook 365, vše funguje, už jsem si zvykla na jinou grafiku, ale co mě vadí je, že pod "Doručená pošta" je "drafts", "sent" a "trash". Proč to tam není v češtině? Dá se to nějak nastavit? Už jsem to hledala, ale marně. Poradíte mi někdo? Díky... Jana

Odpovědi na otázku

Je potreba se prihlasit pres web na office.com a nastaveni jazyka provest v nastaveni tam.

Tahle ta ráda nějak nefunguje. Mám češtinu nastavenou i nastrankach Office a stále je to v poštovním klientovi anglicky. Jestli to není tím že používáme jinou adresu než od outlooku?