» Poradna » Programy

Outlook 2019 - Samovolné vypínání nastavení (našeptávače a okamžitého odesílání)

Před časem mi outlook z ničeho nic přestal okamžitě odesílat poštu a nabízet již použité adresy (automatické dokončování - našeptávač). Zkontroloval jsem nastavení a oba checkboxy byly vypnuty. Vždy když je zapnu, vše funguje, ale po zavření a znovu spuštění outlooku, jsou zase vypnuty. Netuší někdo příčinu?Díky všem radu.

Odpovědi na otázku

nejsystémovější řešení většiny problémů s MS Outlookem je přechod na jiný poštovní klient, třeba Thunderbird.

Může za to nový přepínač zapínající synchronizaci nastavení s cloudem https://www.slipstick.com/outlook/outlook-saving-pr...

No to je ale zase pěkná pras...na z dílny microsoftu. Vypnul jsem ukládání na cloud a vypadá to, že nastavení už drží.Dík moc.