» Poradna » Windows (a jiné OS)

Outlook 2016

Dobrý den,dnes jsem jako obvykle spustil poštu Outlook2016 a v doručené poště, kde jsem měl podsložky kam jsem si třídil doručenou poštu, se mi tyto podsložky nezobrazují. Když přijde nová zpráva a chci ji přesunout do jiné složky tak se všechny nabízí, ale když zprávu přesunu po kliknutí na složku doručené pošty, podsložky se mi nezobrazují. Pokud by někdo uměl poradit budu rád. Děkuji

Odpovědi na otázku

Akym protokolom vyberas maily do Outlooku? POP3 IMAP Exchange ?

ActiveSYNC?

Note: Microsoft ActiveSync works only with Windows XP SP2 or earlier.