» Poradna » Programy

Outlook 2016

Zdravím, mám možná pro někoho naprosto banální dotaz, ale začíná mi to lézt na nervy. Mám Office 365, takže Outlook 2016. Problém mám v tom, že když píši tak kurzor nebliká, a když píši tak většinou je kurzor před posledním písmenem a tam nějakou chvilku zůstane. Následně když potřebuji něco odmazat tak zase kurzor nejde postupně s mazáním ale s nějakým zpožděním. Nenašel jsem jestli lze někde nastavit aby kurzor měl určité zpoždění, klávesová zkratka na zpoždění kurzoru mě taky nenapadla (jako např ins ve wordu)PS: v žádném jiném programu office to nedělá. Pokud se s tím již někdo setkal budu rád za radu.Hezký den

Odpovědi na otázku

Skus Google:Outlook 2016 cursor lag

V nastaveni Outlooku / Upresneni si zakaz hardwarovou akceleraci

Díky za radu, ale žádná změna. :(

Predpokladam, ze jsi Outlook restartoval

Samozřejmě - po všem restartovat IT základ :)

Office 365 => pracuješ v internetu, ne v lokálním PC.Příčin může být nekonečně mnoho, např.:může lagovat vzdálený MS server, libovolný server na cestě, připojení do internetu u Tvého ISP, Tvůj router, Tvoje NIC, případně nespolehlivý WiFi signál, jestli je PC připojen tímto způsobem - apod.

Ono paradoxem k zamyšlení zůstává, že žádný z ostatních produktů z office 365 to nedělá. Další věc, je že 4 měsíce bez problémů fungovalo, a předevčírem to začalo takto blbnout. A už je to 2 dny.

a) možná se nainstalovala nějaká záplata na Outlooka, která toto způsobila. Zkusit odinstalovat záplaty.b) mohl by to dělat ovladač grafické karty, zkusil bych se podívat, zda se neprovedl upgrade ovladače.

Zřejmě má namysli desktopovou verzi, která funguje i lokálně/offline.K dotazu: Nejlépe Vám poradí přímo na helpdesku Microsoftu - https://support.microsoft.com/cs-cz/contactus/

ano jedná se o desktopovou verzi špatně jsem se vyjádřil omlouvám se a děkuji za odkaz.

Tak som ti to vygooglil.Open the Registry Editor, press the Windows key + R to open the Run dialog box. Type “regedit” (without the quotes) in the Open edit box and click OK.Navigate to the following key:HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\15.0\CommonIf there is no Graphics key under the Common key, right-click on the Common key and select New | Key from the popup menu.A new key is added to the bottom of the list under the Common key and the name is highlighted. Type Graphics for the name of the key.Right-click in an empty area on the right side of the editor and select New DWORD (32-bit) Value from the popup menu.Name that new value DisableAnimation, as shown below, and double-click on the new value.Change the number in the Value data edit box to “1” and click OK.To turn the typing animation back on, go back into the Registry Editor, and either delete the DisableAnimation value and the Graphics key or change the Value data for the DisableAnimation value to “0.”

Tak jsem to vyzkoušel a žádná změna. Nemyslím si, že to má vazbu na animace, jelikož to, že když mažu záznam tak kurzor má "zpoždění" nebo když píšu tak kurzor je pořád před posledním písmenem nemá vazbu na animace. Pokud ano tak příkaz v registru DisableAnimation na to nemá žádný vliv. Ale děkuji za radu. Čekám ještě na nějakou informaci ze supportu microsoftu ale moc nespěchají s odpovědí.

Ahoj,řešil jsem právě podobný problém, stačí v ovládacích panelech vybrat SYSTÉM, následně UPŘESNIT NASTAVENÍ SYSTÉMU, záložka UPŘESNIT, vybrat nastavení výkonu a odkliknout ANIMOVAT PRVKY A OVLÁDACÍ PRVKY OKEN. Mne to problém vyřešilo....dej vědět ;)