» Poradna » Programy

Outlook 2015

dobrý, poradí mi niekto,prečo mi nejde po inst. win 10 outlook 2015 / ani 2007, 2019 / otvoriť stále mi hlási MO outlook sa nedá spustiť, okno sa nedá otvoriť, operácia zlyhala. ďakujem

Odpovědi na otázku

lebo outlook 2015 neexistuje. 2007 a 19 ti nejde pre zasadnu chybu medzi klavesnicou a stolickou. Tu treba odstranit, kupit licenciu MSO 2019 business a pojde to.

máš pravdu pomýlil som sa je to 2016 a pre druhý odkaz nemám tolko outlookov vždy len jeden som mal nainštalovaný

tak to prestan stahovat z uloz.to alebo kerej marie a chod si to kupit. Pripadne sa na to vyprdni, thunderbird zadarmo je o triedu lepsi