» Poradna » Programy

Outlook 2013 + Exchange 2013 - zobrazení adresy odesílatele

 |   |  Microsoft Windows 7 IE 11.0

Ahojky,lze v Outlooku 2013 zobrazit sloupeček "Adresa odesílatele" tak, že bych viděl přesnou holou adresu odesílatele? Např.: petr.okurka@seznam.czV Outlooku je jen sloupeček Od, ve kterém je jméno odesílatele (pokud má odesílatel vyplněno v email. klientovi- jméno, příjmení, název společnosti, email pro odpovědi, atd...) tak tam vidím to Jméno + jsem zkoušel nějaké doplňky (https://www.howto-outlook.com/howto/viewsenderaddress.htm), ale s tím má zase problém Exchange 2013, protože jako holou emailovou adresu on uvádí odkaz na uživatele v Exchange (cn=exchange, ... USERID845618613). Takže taky nicDěkuji za rady


Související témata: Okurka, Odesílatel


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky