» Poradna » Programy

Outlook 2007 zasekává se a je nutno restartovat

Zdravím a prosím o pomoc. Asi 3 dny mám problém s příjmem a čtení pošty. Jednak se zprávy zdvojují, ta samá 2x i 3x. Při pokusu o spuštění trvá také 3min. pokud se otevře a nebo musím restartovat outlook. Poradí mi prosím někdo co s tím. Děkuji. Honza

Odpovědi na otázku

V jakých Windows? V desítkách? Funkce Office 2007 už ve Windows 10 není zaručena. Co takhle reinstalace/opravná instalace (Přidat/odebrat programy, a zde Opravit instalaci)? To mi zatím vždycky pomohlo.

1. jaká je velikost datového souboru outlooku? (.PST)2 zkontrolovat datový soubor nástrojem SCANPST (je součást instalace MS Office)3. jakým protokolem komunikujete s poštovním serverem (POP3/IMAP) ?4. podívat se do schránky na serveru jiným způsobem např skrze webové rozhraní a projít zprávy které tam jsou nedoručené do Outlooku - je možné že nějaká chybná zpráva zablokuje stahování ostatních.