» Poradna » Programy

Outlook 2007 problémy

Zdravím, prosím o pomoc při řešení problémů s poštou prostřednictvím MO Outlook 2007. Je přeinstalovaný win 10 místo win7. Nyní se pošta stáhne, ovšem při pokusu o otevření kterékoliv zprávy se program "zasekne", je nutné ho resetovat, ale problém se opakuje. Poradí mi prosím někdo co s tím? Antivirus napadení nezjistil. Děkuji Honzík

Odpovědi na otázku

Zkus, jestli se to chova takhle i v "safe" rezimu: https://www.google.com/searchPokud ne, bude nejspis na vine nejaky addon.

https://support.office.com/cs-cz/article/kter%C3%A9-... Tady je dost možná odpověď na Tvůj problém. Osobně jsem to zažil i jedné firmě, kde po přechodu na Win10 se začaly Off2007 (včetně Outlooku) chovat nekorektně, padaly apod.

Kdesi u více počítačů používají na stanicích s win10 starý outlook verzí 2003-2010. Sem tam se za pár měsíců stane, že po nějaké aktualizaci win10 outlook blbne, takže jej dám v Programy a funkce opravit nebo jej přeinstaluji. A zase vše běží jak má.Možná ti tohle také pomůže.

máš tam sp3 ? Office je legální nebo ta Enterprise verze z ulozto ?