Outlook 2003 automaticky nestahuje zprávy

Dobrý den,

prosím o pomoc. Outlook 2003 s jedním emailovým POP3 účtem stahuje zprávy jen po kliknutí na odeslat/přijmout. Samovolně je nestahuje. Schránka je hostována u Banánu. Nefunguje ani v nouzovém režimu.

Můžete mi prosím pomoci?

Odpovědi na otázku

a mas nastavene aby je automaticky stahoval? pokud ne, je normalni, ze to nedela...

pozri sa ci nahodou nemas nahodou zaskrknute pracovat v rezime offline....najdes to vo File(Soubor) zalozke....za predpokladu ze mas dobre nastavene konto by som videl toto ako jediny problem pripadne nemas ako pisal nocturne zakrnute automaticke priimanie novych sprav, to najdes(mam office 2007 neviem ako to je s 2003 ci je to presne tam) v nastrojoch -> moznosti a tam mas zalozku nastavenie posty -> odosielanie alebo prijimanie atam sa da nastavit ze pre vsetky konta povolit automaticky priimat a odosielat a v akom casovom rozmedzi....