» Poradna » Programy

Outlook 2002 - HTML odešlu TXT přijde - kde je chyba?

Mám problém, když si něco posílám z práce, kde mám O2002 a MS Exchange server a doma si to vyzvedávám do O2002 z téhož MS Exchange serveru tak mi přijde HTML formát jako Text a všechny prvky jsou jako přílohy. Kam se mám podívat tak abych to nastavil a přišlo to taky v HTML?Když odešlu totéž někomu jinému, dojde mu to dobře, tj. v HTML. Ale domů mi to vždy přijde jen ve formátu Text.

Odpovědi na otázku

Zkoušel jsem různá nastavení v O2002 ale nic nepomáhá. Poradťe sííímmmm

Nemáš v tom pracovním Outl. u své domáci adresy nastaveno "odesílat jako prostý text" nebo tak nějak podobně?

Mám O2002 a tam nikde nastavení odesílat jako prsotý text v kontaktech není? Kde to mám hledat?