» Poradna » Programy

Outlook - zdvojené kontakty (jeden z nich je "duch")

Ahoj,mám potíže s kontakty (resp. vyhledáváním) v Outlooku. Na vyhledávání kontaktů v Outlooku používám tento vyhledávač:C:\Users\JMÉNO\Searches\Microsoft Outlook.searchconnector-msJakmile vyhledám nějaký kontakt, vyskočí mí dva duplicitní záznamy. Zašel jsem proto do své složky v Outlooku a veškeré kontakty smazal (poté i z koše). V tuto chvíli je po vyhledání v kontaktech pouze jeden kontakt - kde fyzicky je uložený opravdu netuším, protože v Outlooku mám pouze osobní složku a prázdný datový soubor aplikace Outlook. Když se pokusím přes vyhledávač zadat "kontakt", tak mi to vyplivne všechny tyto "duchy" kontakty. Nejdou ani otevřít. Když je všechny označím a dám smazat, vyskočí okno, že se mažou... a po znovuvyhledání jsou tam všechny kontakty zpět v celé své kráse. Nesetkal se s tímto někdo? Potřeboval bych tyto duchy odstranit, abych mohl synchronizovat kontakty s adresářem v mobilu a následně mohl vyhledávat kontakty v tom vyhledávacím konektoru na PC bez duplicit. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Jejdamane, nikdo neví? Jediné, na co jsem ještě došel bylo, že když jsem se pokusil kontakt-duch zkopírovat někam jinam jako vizitku, tak mi to hodilo "neočekávanou" chybu číslo 0x8004010F. Našel jsem k tomu tento odkaz, který se ale týká jen příjímání/odesílání e-mailů:http://support.microsoft.com/kb/2659085/csPak trochu více řekne tento odkaz, ale píše se tam, že jde o generickou chybu...http://blogs.technet.com/b/exchange/archive/2007/0...