» Poradna » Windows (a jiné OS)

Outlook - vyhledávání - sloupce

Dobrý den,V Outlooku používám často "najít související" - v konverzací/od odesilatele.V předchozí verzi Outlooku se mi zobrazoval ve vyhledávání i sloupec, kde dané maily jsou (složka). Po přechodu na nový profil se mi ale daná informace nezobrazuje. Jak ji mám nastavit. Tj. potřebuju přidání sloupce SLOŽKA jen a pouze do vyhledávání.Díky za tipy/rady.MM

Odpovědi na otázku

V Outlooku provedu vyhledání nějakých zpráv a jakmile se mi zobrazí nalezené výsledky tak použiju na názvu libovolného sloupce pravé tlačítko myši a zvolím které sloupce tam chci mít. Když skončím hledání tak se mi vrátí normální sada sloupců, když dám vyhledávání opět se objeví upravení sada.

Dobrý den,Děkuji za tip. Vyzkoušel jsem na mailu, co byl v doručené složce. Dal jsem vyhledat od odesilatele/v konverzaci. Po přidání sloupce složka mi to zobrazuje sloupec složka v doručené poště a při vyhledávání jen z doručené pošty.Z jiných složek (odesláno, mnou vytvořené složky) to při vyhledávání tento sloupec nepřidává...MM