» Poradna » Programy

Outlook - obnova odstraněné pošty

Zdravím, omyl jsem v outlooku smazal odeslanou poštu. Naštěstí se mi ji podařilo objevit v položce nástroje -> obnovit odstraněnou poštu. Pokud však označím všechny položky a stisknu tlačítko obnovit, tak se mi mi zobrazí chyba viz (http://3.1m.yt/O1zZZ1E.jpg). Můžete mi prosím jak problém vyřešit.Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud jde o odeslanou postu na Exchange serveru, mas asi smulu. Pokud byla v lokalnim PST souboru, udelej nasledujici: - vypni Outlook - udelej zalohu PST souboru - zkus obnovit posledni verzi PST souboru pred smazanim pomoci "minulych verzi souboru". Nevim presne, jak se to ve Windows jmenuje, je to zalozka ve vlastnostech daneho souboru (pokud ji nejaky cistic "neoptimalizoval").

tu historii souboru by musel mit zapnutou (coz vetinou nikdo omylem nema) ale hlavne PST soubor byva dost velky na to aby se timhle zalohoval, to by pocitac nedelal nic jinyho a zaplaclo by to celej disk.. takze takhle to nepujde..

Pokud má zapnutou ochranu systému, všechny soubory jsou v shadowcopy odkud je možné je vytáhnout např. pomocí http://www.shadowexplorer.com/documentation/manual.htmlPředpokladem je existence bodu(ů) obnovy.

Outlook zprávy v pst nemaže, jen je označí jako smazané, takže patřičným nástrojem je lze obnovit - nesmí se však udělat komprese pst souboru, ta právě ty smazané zprávy definitivně maže a tím pst soubor zmenší právě o ty smazané zprávy.http://www.howto-outlook.com/howto/restoredeleteditems...